top of page

עיתונות ומדיה

ראיון בתוכנית סודות הנדל"ן
תוכנית 92 - שוק הדירות בלונדון שובר שיאים
אדריכלית הפנים גת נמיר, מצטרפת לדפנה שחר בהגשת התוכנית: האם הזוגות הצעירים ממתינים לירידת מחירי הנדל"ן? ועיריית תל אביב נגד משרדים שפועלים בדירות מגורים.
לצפייה ישירה 
ראיון באתר MGSTUDIO
ראיון בתכנית מפתחות עיצובתכנית הטלויזיה האינטרנטית הראשונה בישראל לאדריכלים ומעצבים 
בהנחיית מיטל גורט עם מעצבת הפנים גת נמיר חוטר-ישי
לצפייה ישירה 
כתבה ב STYLELIST - מגזין עיצוב ולייף סטייל מבית לאישה
תכשיט של דירה
"הדירה של גיל נויהאוס, מעצב תכשיטי העילית, שעם לקוחותיו נמנות ניקול קידמן ומדונה, נראית כלקוחה מתוך אגדה שכולה יופי ופנטזיה. על עבודת העיצוב הייחודית אחראית אדריכלית הפנים גת נמיר חוטר-ישישזרמה איתו לעבר עולמות אחרים, מפתיעים וצבעוניים."
צילום׃  איתי סיקולסקי
כתבה ב STYLELIST - מגזין עיצוב ולייף סטייל מבית לאישה
העיקר זה הרומנטיקה
"מעצבת הפנים היצרתית, גת נמיר חוטר-ישי, עושה זאת שוב! בית בשכונת תל ברוך, בצפון תל אביב, כולו חגיגה של צבעים, סגנונות, אביזרים, תקופות והומור-כמו בסיפורי אלף לילה ולילה."
צילום׃ איתי סיקולסקי
כתבה ב מאקו - LIVING  
דירת התענוגות של מעצב התכשיטים
"אבני חן מרפדות את הכורסאות הדרמטיות בסלון, גופי תאורה ייחודיים מאירים את החלל בצבעים מתחלפים של אדום, לבן, שחור ואפור. בשיפוץ מנצנץ לדירת הבאוהאוס המזמינה של תכשיטן הסלבס, גיל נויהאוס."
צילום׃ איתי סיקולסקי
להמשך קריאה 
כתבה במגזין בית ונוי -
עיצוב חנות בגדים בהדר ויוקרתיות עם אלמנטים מחממי אוירה.
מאת: מיכל אסף צילום: איתי סיקולסקי, גת נמיר חוטר-ישי 
"שלושה אלמנטים מנחים, שתי נשים עם חיבור מיידי ומטרה אחת משותפת. 
חנות בגדים שעוצבה בהדר ויוקרתיות ומנגד שולבה עם אלמנטים מחממי אווירה, דיוק ונוחות."
להמשך קריאה 
כתבה ב נענע10
אקסטרים מייקאובר בונים חלומות: בואו להכיר את הצוות
מאת: מערכת נענע10 צילום: נועה גרייבסקי
"רגע לפני שהתוכנית מתחילה, בואו להכיר את מגשימי החלומות, הצוות המקצועי של אקסטרים מייקאובר הישראלי - נסטור, גת ומיכאל"
כתבה במגזין את
קסם של אאוטלט
מאת: נטע קרצו-נייגר
"גלריית האאוטלט החדשה של מצדה טובלת בצבעוניות עשירה ומצליחה לערבב בהרמוניה משובחת בגדים, נעליים, לנז'רי ופריטי עיצוב לבית. חוויה מעוררת חושים בפאתי יפו."
להמשך קריאה 
כתבה באתר VOLVO
אמנות בתנועה
"גת נמיר חוטר-ישי בעלת סטודיו לאדריכלות פנים ואמנית - משלבת בעשייה את הפרגמטיות של אדריכלות פנים יחד עם יצירה אבסטרקטית מודרנית." 
כתבה ב וואלה - בית ועיצוב
באו להרוס: מאחורי הקלעים של אקסטרים מייקאובר ישראל
מאת: ליהי שורש צלם: דייב שחר עורך וידאו: אמיר קוטיגרו
"ריאליטי השיפוצים האמריקני נוחת בישראל. הפורמט שבונה תוך כמה ימים בית חדש למשפחות במצוקה, הותאם לצרכים המקומיים. בתפקיד המנחה השרמנטי: עמוס תמם."
להמשך קריאה 
כתבה ב פורטל יפו
מצדה לעם
מאת: אורלי בויום
"רהיטי וינטאז' שיובאו מצרפת ודלתות עץ מגולפות ממרוקו הם רק חלק מהפריטים המיוחדים בחנות החדשה של מצדה זאבי ביפו. מצעד הסלבס כבר החל, מה אתכם?"
להמשך קריאה 
כתבה באתר PR Center
האופנאית מצדה זאבי פותחת Outlet Gallery
מאת: דסקל תקשורת 
"האופנאית מצדה זאבי, אחת מאייקוני האופנה במדינה, פותחת Outlet Gallery חדש המכיל עודפי ייבוא של מותגים בינלאומיים. החנות עוצבה על ידי אדריכלית הפנים גת נמיר חוטר-ישי."
להמשך קריאה 

לקוחות מספרים

מצדה זאבי, על פרויקט חנות האאוטלט - מצדה ביפו

"תוך כדי החיים אנחנו חולמים לא מעט, למרות שרק מעט מחלומותינו מתגשמים. אלה שמתגשמים הם אלה שכנראה יותר בערו בנו, למרות שהבעירה האמיתית מתרחשת תוך כדי הגשמת החלום. לעולם לא נישכח את אלו שעמדו לצידנו ובוודאי את אלו שעזרו לנו להגשים את החלום ואכן, "מצדה ביפו" היה חלום שהתגשם, וגת היא זו שעזרה לי לחלום בהקיץ ויותר מזה, להגשים את החלום. דווקא מהמקום הייחודי בו אני מתמחה ואיתו אני מזוהה, החלטתי ליצור קונספט מנוגד, שייתן מענה לכל אותם עודפי יבוא, שלוקטו בכל העולם, רציתי ליצור מקום מרגש וקסום שהמכנה המשותף בו הוא אהבה לאסתטיקה, בו כל אדם יוכל להישאב לעולם חוויתי של אופנה ועיצוב לבית. המשימה החשובה בעיני הייתה לחבר את הישן עם החדש, לקחת את כל הניגודיות ולהפכה ליתרון ולשפה חדשה. לשם כך חיפשתי יד שתהיה מספיק עדינה ורגישה, שתוכל לחבר בין שלל האוספים הנדירים שצברתי בעמל ובהשקעה, אך גם שתהא יד המחוברת לרגליים פרקטיות, שלא מתעייפות עד שמקבלות אישור מהחושים. למצוא מעצב/ארכיטקט נכון, זה כמו למצוא אהבה טובה או בעל מרגש! אולי קצת נסחפתי אבל זה לא רחוק משם, בטח לא למי שאסתטיקה היא החמצן שלו. את גת הכרתי שנים אחורה דרך משפחת בעלה, במשך השנים פגשתיה בחנותי בכיכר ושמתי לב שהיא בוחרת בקפידה ובטעם משובח את הפריטים וכך מעבר ליופיה ולטעמה המשובח לא באמת הכרתי את הבחורה ובוודאי שלא את עבודותיה. הזמנתי את גת לפגישה ובה הבנתי שמצאתי את האדם שאיתו לא רק אצליח להגשים את החלום, לפי אמות המידה האולטימטיביות שאליהן אני אוהבת להיתכוונן, אלא אף בחדוות יצירה ובהנאה משותפת שזה לא פחות חשוב. עם גת עברתי חוויה שכמעט כולה הייתה נכונה, חוויתית ומקצועית. נדיר למצוא אדם שנותן לך את מירב זמנו וכישרונו. לגת לא היה שעון בפרויקט, היא עבדה ימים ולילות, הגישה מספר תוכניות, עד שהרגישה כי היא מתחברת ומבטאת את הסגנון האישי שלי, תוך כדי שילוב לתוך הפן הפרקטי. כדי להמחיש את הבחירה לפני הביצוע, הכינה גת סימולצית תלת מימד, שעזרה לקחת את ההחלטה הסופית לפרטיה. מעבר לעיצוב ולתוכניות, גת עזרה לי לשזור את כל ההיבטים ובעלי המלאכה, לפתרון אחד ועשתה ימים כלילות כדי שהכל יתכנס בשטח. הזמינות, ההקדשה והתושייה לעשות שינויים, תוך כדי תנועה, היו רק חלק מהאיכויות של גת, שבאו לידי ביטוי. בסופו של דבר העבודה נסתיימה בזמן ולשביעות רצוני. החנות ניפתחה וכל מי שניכנס אומר שבחייו לא ראה חנות כה מיוחדת. שלל הפריטים המוצע לגברים, נשים, ילדים, ביגוד, הנעלה ואביזרים, עד לפירטי עיצוב לבית, מוצע במחירים מאד אטרקטיביים של 60%-90% הנחה. המחירים המזמינים בתוך חלל קסום, גורם לאנשים חוויית קנייה מסוג חדש. בשמם ובשמי רוצה להודות לגת ולציוותה על תרומתם הניכבדת להרמת הפרויקט"

-מצדה זאבי-
אורית, על פרויקט - בית משפחה, בתל ברוך צפון
"תמיד חלמתי על בית מדהים ותמיד ידעתי איזו אוירה אני רוצה, אבל לא ממש ידעתי איך להגיע לשם. כאן גת נמיר חוטר-ישי, נכנסה לתמונה ובאה לעזרתי. כמו באמנות הרקימה, גת עזרה לי לחבר ביחד, את הרצונות, הרעיונות והמאוויים. זה לא קרה ביום אחד, לקח לי זמן להתבשל עם הדברים ולכן מאוד הערכתי את הייעוץ והסבלנות, בכל פעם שנזקקתי לעצה. אני מוכרחה להתוודות, שנקודת המוצא הייתה כל כך שונה, ממה שיש כאן היום. הבית היה צבוע בצבעים כהים והייתה בו תחושת כבדות ויושן. חייתי בבית שלא היה לרוחי ולא לפי מידתי. הייתי צריכה את השיפוץ הזה, כדי שאני ומשפחתי סוף סוף, נרגיש בבית. השיפוץ שעשינו, היה מורכב מהרבה פרטים ומרכיבים. הלכנו ביחד, לכמה מסעות של קניות, שהיו כיף לא נורמאלי! גת ידעה בדיוק, איפה נמצאים הפריטים, הכי מיוחדים ומעניינים ואיפה יש את המחירים והמבצעים הכי אטרקטיביים. (בהחלט נהניתי לקבל את הנחת המעצבים, שיש לגת בכל המקומות הכי שווים.) כל פריט, אם זה תמונה, רהיט, וילון או צבע, הכל הבשיל בדיוק למה שרציתי. גת פשוט מדהימה, מקצועית ומאד סבלנית. היא הצליחה להגשים כל פנטזיה שלי במהירות, בפשטות ובצורה מדויקת, תוך כדי ירידה לפרטים הכי קטנים. אז המון תודה מכולנו ואני ממש ממליצה בחום.
-אורית-
גלית, על פרויקט- דירת סטודיו, ברמת אביב ג'
"גת היקרה, אני רוצה להודות לך מקרב לב, על השינוי שחוללת בשבילי. כשאני מסתכלת על התקופה שלפני השיפוץ, אני פשוט לא מאמינה איך הבית שלי השתנה לטובה. קודם זה הרגיש לי כאילו שחייתי בתוך מבוך, אבל בעזרת הראייה שלך, התכנון הנכון ומקסום השטח, הדירה שלי היום היא דירת סטודיו מקסימה! מעבר ליכולת שלך, "לראות דרך הקירות" איך הדברים יכולים להראות, אני רוצה לומר, שאני מאד מעריכה את התושייה והרגישות שלך, גם לגבי הרצונות והצרכים שלי וגם מבחינת העלויות הכרוכות בתהליך. לפני שנכנסתי לתקופת השיפוץ, דאגתי מאוד על ההוצאות הצפויות, אבל את הראית לי איך אפשר להגיע לתוצאות הרצויות גם בעלויות לגמרי סבירות ואיפה מוצאים פריטים מקסימים ואיכותיים, בלי לחרוג מהתקציב ותמיד עזרת לי להישאר במסגרת. העיצוב שלך מדהים והתוצאה כל כך הרבה יותר טובה ממה שחלמתי! אני מאד מרוצה וממש שמחה שפניתי אליך! תודה"
-גלית-
bottom of page